Boy Uzatan Spor Ayakkabı Kullanım Alanları

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Kullanım Alanları

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan spor ayakkabılarımızın tamamı el yapımıdır ve her sezon yeni modellerimizi beğeninize sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar son derece konforlu ve 9 Cm. Ürün harici olan ürünler spor yapmak için müsaittir. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın yeni modelleri nisan gibi sitemize yüklenmektedir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretim Hammaddeleri

Üretmiş olduğumuz boy uzatan spor ayakkabılarımız 1. sınıf hammadde kullanılarak imal edilmekte olup el yapımı olarak üretilmektedir. İmalat sürecimiz ortalama 10 işgünüdür. Siparişlerimiz tamamen adınıza üretilmektedir siz sipariş verdikten sonra imala süreci başlar ve boy uzatan spor ayakkabınız üretime alınır. Üretimimiz tamamen el yapımı olarak gerçekleşir ve fabrikasyon hiç bir usül sürece dahil edilmemektedir, bu da ürünlerimizin sağlamlığının garantisidir, aynı zamanda sizde önce ürünü kimse denemediği için ayak sağlığınızı korur ve mantar gibi bulaşıcı hastalıklardan sizleri korumaktadır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Kullanımı

Ürün dışarıdan asla belli olmamaktadır. Ürettiğimiz boy uzatan spor ayakkabıları teknolojisini kendimizin geliştirdiği özel kalıplar sayesinde son derece şık ve dışarıdan belli olamamaktadır. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın boy uzatan ayakkabı özelliği kazanması arka kısmının yani gizli topuk yerleştiği kısmına 1.7 Cm. Daha yüksek olması ve mila kısmının yani ayağınızın tarak kısmına gelen kısmının 0.7 Cm. Daha yüksek üretilmesiyle oluşmaktadır. Bu şekilde üretilen boy uzatan spor ayakkabılar hem dışarıdan belli olmaz hem de boy uzatan spor ayakkabı özelliği kazanmış olur. Boy uzatan spor ayakkabılarımızı her türlü kumaşın altına kullanabilir aynı zamanda spor da yapabilirsiniz. Boy uzatan spor ayakkabılarımızın kullanım alanı son derece geniştir.

Boy Uzatan Ayakkabı Taşıma ve Teslim

Ürünlerimizi göndermek için çözüm ortaklığı yaptığımız şirket sürat kargodur. Türkiye'nin 4 tarafına taşıma hizmeti vermekle birlikte yurtdışına gönderip yapmak içinde son derece hızlı bir süreç sağlamaktadır. Boy uzatan spor ayakkabılarımız el yapımı olmasından mütevellit belirli bir imalat sürecine ihtiyaç duyulmaktadır bu süreçte ortalama 10 iş günüdür.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Elden Teslim

Fabrika satış mağazamız Anadolu Yakası Kartaldadır. Ürünleri siparişiniz ardından tarafınıza imalat süresi sonrasında elden teslim alabilirsiniz.

Yorum Ekle