Damat Ayakkabısı Ayak Numarası Seçerken

Damat Ayakkabısı Ayak Numarası Seçerken

Kullanıcılarımızdan gelen sorulardan en çok karşılaştığımız boy uzatan damat ayakkabı satın alırken ürün içten topuklu oluğu için bir numara büyük mü almalıyım?. boy uzatan damat ayakkabı modeli seçerken normal ayakkabıları kaç numara kullanmaktaysanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir, zira damat ayakkabı modellerimizin içerisinde koyduğumuz yükselti ürünü santimetre cinsinden farkettirmemektedir. Dolayısıyla siz normal ayakkabı kaç numara kullanıyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir.

Damat Ayakkabı Modeli Topuk Seçenekleri

Firmamızın ürettiği tüm ayakkabılar boy uzatma özelliklidir gerek insan sağlığı gerekse ayak anatomisi ve rahat kullanım açısından uzmanlarımız ve doktorlar 7 Cm. topuktur. Düğün esnasından ve öncesinde çok fazla ayakta kalacağınız ve zorlu bir gün olacağı ve damat ayakkabınızda sürekli ayağınızda olacağı için hem boy açısından istediğinizi karşılamalı aynı zamanda rahalığınızı. Bundan dolayı damat ayakkabı seçerken 7 Cm. Seçmeniz ideal bir tercih olacaktır. Firmamızın 2013 yılından günümüze üretmiş olduğu damat ayakkabı (Boy Uzatan)model topuk seçenekleri 5, 7 ve 9 Cm.'dir. Sizde tercihinize ve yukarıdaki makalemizi okuyup sizin için ideal modeli seçebilirsiniz.

Damat Ayakkabı Teslim Süresi

Firmamızda imalatı ve satışı yapılan tüm ürünler hem şık hem boy uzatma özellikli ve aynı zamanda da el yapımıdır. Ürünlerimizin imalatı aşamasında kesinlike fabrikasyon bir usül kullanılmamaktadır. El yapımı olan ayakkabılar hem her aşaması deneyimli ustalarımız tarafından kontrol altında olduğu için kusursuz bir işçilikle üretilmekte hemde fabrikasın ürünlere göre çok sağlam olmaktadır. Damat ayakkabı modelimizi uzun süre kullanabilirsiniz. El yapımı olan damat ayakkabı modellerimizin imalatı için ustalarımızca belirlenmiş bir süre vardır imalat için süremiz 10 iş günüdür. Bu süreç içerisinde imalatı biten damat ayakkabı modeliniz tarafınıza teslim edilmekte üzere kargoya verilir.

Damat Ayakkabı Gönderimi Kargo Firması

Ürettiğimiz damat ayakkabılarımızın lojistiği ve taşıması için Sürat Kargoyla kurumsal anlaşmamız mevcuttur. Türkiye'nin her yerine gönderilerimizi Sürat Kargoyla yapmaktayız.

Damat Ayakkabı Paça Boyu

Üretimini yapmış olduğumuz damat ayakkabıların boy uzatma özelliği olduğu için paça boyu konusunda tüketiciler kafa karışıklığı yaşamaktadır. Damat Ayakkabılarımız boyunuzu fizyolojik olarak uzatmadığı için herhangi bir paça boyu değiştirmeniz yeniden tadilat yapmanız gerekmemektedir.

Yorum Ekle