Boy Uzatan Ayakkabı Satış Mağazamız

Boy Uzatan Ayakkabı Satış Mağazamız

Değerli müşterilerimiz fabrika satış mağazamızın lokasyonu anadolu yakası kartaldadır. Boy uzatan ayakkabılarımız siparişinizin ardından adınıza özel olarak üretilmekte olup tamamen sipariş üzerine çalışılmaktadır. Boy Uzatan Ayakkabı mağazamızda stoklarını tuttuğumuz bir takım ürünler vardır, beğendiğiniz boy uzatan ayakkabı stoklarımızda mevcut ise mağazamızı ziyaretiniz sırasında deneyip alabilirsiniz, eğer mevcut değil ise siparişiniz ve ayak ölçünüz alınır ve ardından boy uzatan ayakkabınız üretilmekte üzere fabrikaya gönderilir tamamen el yapımı olarak üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılarımızın imalatı bittikten sonra dilerseniz mağazamıza gelip elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de sipariş esnasında ya da sonrasında belirttiğiniz adrese kargolayabiliriz.

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçimi

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılarınız 5, 7 ve 9 Cm. Olarak imal edebilmekteyiz. Üretici olarak önerimiz 7 Cm. Boy uzatan ayakkabıdır. Bunun nedeni 7 Cm. Olarak imal ettiğimiz ürünleri günlük kullanım için uygun olmasıdır 9 Cm. Olarak üretilen ürünler günlük değil saatlik kullanımlar için uygundur. Sizde boy uzatan ayakkabı satın almadan önce kullanım zamanınıza göre en doğru kararı vermelisiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Sipariş ve Teslim Süresi

Firmamızın üretmiş olduğu boy uzatan ayakkabıların tamamı 1. Sınıf malzeme kullanılarak ve aynı zamanda el yapımı olarak üretilmektedir. Web sitemiz üzerinden ya da mağazamızdan siparişinizin ardından ürünler üretilmek üzere fabrikaya gönderilir ve boy uzatan ayakkabınız tarafınız için üretilmeye başlar. Ortalama üretim süremiz 10 iş günüdür. Bu süre sonunda üretimi biten boy uzatan ayakkabınız tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo taşıma firması olarak sürat kargoyla kurumsal anlaşmamız mevcuttur ve tarafınıza sürat kargodan teslimat yapılamaktadır. Satın almış olduğunuz boy uzatan ayakkabılar eğer 250 TL. ve üzeriyse kargo bedeli tarafımızca karşılanıyor olup bu rakamın altındaysa eğer kargo bedeli tarafınıza aittir. Boy uzatan ayakkabı kurumsal taşıma firmamız olan sürat kargo taşıma bedeli 11 TL.'Dir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Ayağınıza olmayan ürünleri değiştirilmesi mümkündür. Sipariş ettiğiniz boy uzatan ayakkabı tarafınıza teslim edildi ve denemeniz esnasında büyük/küçük olduğunu farkettiğinizle tarafımızla iletişim kurmanız yeterlidir. İlgili personelimiz konuyla ilgili yapmanız gerekenleri tarafınıza bildiriyor olacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süresi

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar 1 yıl firmamızın güvencesi altındadır.

Yorum Ekle