Boy Uzatan Ayakkabı Bayiilik Sistemi

Boy Uzatan Ayakkabı Bayiilik Sistemi

Boy uzatan ayakkabı bayilik sistemi. Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan ayakkabıların satışında tek yetkili satış resmi web sitemiz ve fabrika satış mağazamızdır... Yurtiçi ve yurtdışı boy uzatan ayakkabı bayiimiz yoktur. 2020 yılı itibariyle bayiilik sistemi geliştirmek için uzmanlarımızın çalışması mevcuttur fakat şu an için iki resmi satış kanalımız mevcuttur. Boy Uzatan Ayakkabılarımızın fabrika satış mağazası Anadolu yakası kartaldadır. Boy Uzatan Ayakkabı üretim fabrikamız ikitelli organize sanayii bölgesindedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Gönderimleri

Tarafımıza yönlendirilen ve en sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi yurtdışında satış mağazanız var mı? Maalesef şu an için yurtiçi ve yurtdışı satış mağazası bayiiliği vermiyoruz. Yurtdışından siparişlerinizi web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz oluşturmuş olduğunuz boy uzatan ayakkabılar siparişinizin ardından imalata bildirilmektedir ve tarafınıza teslim edilmek üzere adınıza üretim yapılmaktadır. Üretimi biten boy uzatan ayakkabılarınız yurtdışı taşıma firmamız olan ve kurumsal anlaşmamız bulunan PTT kargoyla gönderilemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Teslim Süresi

Firmamızca üretilme olan boy uzatan ayakkabılarımızın ortalama imalat süresi 7 ila 10 iş günüdür bu süreç içerisinde imalatı biten boy uzatan ayakkabılar tarafınıza teslim edilmek üzere kurumsal anlaşmamız olan PTT. Kargoyla tarafınıza teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Ortalama imalat ve taşıma süresi dahil teslim süresi ortalama 20 ila 30 günü bulabilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Deri Kalitesi

Üretimde kullandığımız materyaller 1. Sınıftır kullandığımız materyaller deri, rugan ve süettir spor ayakkabılardaysa 1. Sınıf miflon kullanılmaktadır. Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılar aynı zamanda Türk Malı olup yurtdışından getirilmekte olan hiç bir malzeme üretime alınmamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Diğer Özellikler

Boy uzatan ayakkabılarımız aynı zamanda el yapımı olup, üretimde hiç bir fabrikasyon usül kullanılmamaktadır. Satın alacağınız boy uzatan ayakkabılar el yapımı olup 1. Sınıf malzemeden üretilmekte olup son derece kaliteli ürünlerdir. Sizde beğeninize göre yüzlerce model arasından beğeninize en uygun boy uzatan modelleri seçip uzun boylu olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Gizli Topuk seçenekleri arasında 5,7 ve 9 Cm. olarak üretim yapılabilmektedir. İmalatçı olarak 9 Cm. Ürünleri günlük kullanım için önermemekteyiz, günlük olarak kullanıma uygun olan boy uzatan ayakkabılarımız 7 Cm. Gizli Topuk ürünlerdir. Günlük olarak kullanım için boy uzatan ayakkabı atın alacaksınız 7 Cm. Sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Yorum Ekle