Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişimi

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişimi

Fimamızca üretilmek olan boy uzatan spor ayakkabılar 1. Sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir. Tercihinize ve kullanım alanınıza göre boyunuzu 5, 7 veya 9 Cm. Olarak uzatabilmekte olup son derece konforlu ve spor yapmaya müsait ürünlerdir. Bu hususta dikkat edilecek seçim boy uzatan spor ayakkabı seçimi yaparken kullanım alanınıza göre seçim yapmaktadır. Örneğin eğer ki boy uzatan spor ayakkabınızın eğer spor yapmak için tercih edeceksiniz gizli topuk santimine dikkat etmeniz elzemdir zira 9 Cm. Gizli Topuk maalesef günlük kullanım ve spor yapmaya müsait değildir. Bu durumda imalatçı olarak 7 Cm. Boy uzatan spor ayakkabı tercih etmeniz kullanımınız açısından doğru bir tercih olacaktır. 9 Cm. Boy uzatan spor ayakkabı üretmemizdeki maksat saatlik kullanımlar içindir. Günlük işlerinizi yaparken ya da sporda kullanılabilecek ideal gizli topuk santimetresi 7 olarak uzmanlarımızca belirlenmiştir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişimi

Satın almış olduğunuz boy uzatan spor ayakkabılar eğer ki ayağınıza olmadıysa ya da herhangi bir sebepten dolayı değiştirmeniz gerekiyorsa yasal süreniz 15 gündür. 15 gün içerisinde satın almış olduğunuz boy uzatan spor ayakkabıyı değiştirebilirsiniz, değişimlerde kargo gidiş geliş bedeli tarafınıza aittir.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişim Süresi

Tarafımıza değişim için göndermiş olduğunuz spor ayakkabılar için öncelikle kargo gönderi kargo takip numaranızı tarafımıza mail aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir. Maille tarafımıza gönderdiğiniz takip numarasından ilgili personel an be an boy uzatan spor ayakkabınızın nerede olduğunu sistem üzerinden takip edebilmektedirler buda işlem hızı için gereklidir. Tarafımıza ulaşan boy uzatan spor ayakkabılar değişim için fabrikaya gönderilir ve ilgili işlem yapıldıktan sonra boy uzatan spor ayakkabınız değiştirilip tarafınıza gönderilir bu süreç ortalama 7 iş günüdür.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Değişim ve Geri Gönderim

Yukarıdaki işlemler yapıldıktan sonra boy uzatan spor ayakkabınız tarafınıza teslim edilmek üzere kurumsal anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan Sürat Kargoyla size doğru yola çıkar. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren boy uzatan spor ayakkabı garanti süreniz başlar.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim Kuralları

Ürünlerimizin değişebilmesi için boy uzatan ayakkabılarınızın dışarıda kullanılmaması gerekmektedir, dışarıda kullanılmış olan ayakkabılar ya da çok fazla denenmiş deri katlanması ya da vb. Problemleri olan boy uzatan spor ayakkabılar maalesef değiştirilememektedir. Kısacası boy uzatan ayakkabılarınızın tekrar satışa müsait olması gerekmektedir, boy uzatan spor ayakkabı değişimi yapılabilmesi için ürününü satışa na müsait olmaması gerekir. Bu şartları karşılayan bütün ürünlerin değişimi yapılabilmektedir.

Yorum Ekle