Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretimi

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Üretimi

Üretimini yapmış olduğumuz boy uzatan spor ayakkabı modellerimizde özel üretim yapılmaktadır, boy uzatan spor ayakkabı siparişinizin ardından ürün üretime alınır ve tamamen adınıza olarak üretilmeye başlamaktadır üretim bittikten sonra boy uzatan spor ayakkabınız tarafınıza gönderilmektedir. Üretimimiz el yapımı olmakla birlikte 1. sınıf malzeme kullanılarak imal edilmiştir ürünlerimizin adınıza üretilmesinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi hijyen hususunda sağlığınızı korumaktadır, ürünlerimiz daha önce kimse tarafından denenmediği için ayak sağlığınızı korumaktadır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı ve Ayak Sağlığı

Boy uzatan spor ayakkabı üretimi uzmanlarımız tarafından özel olarak tasarlanıp üretilmektedir ayağınıza giydiğiniz andan itibaren kalitesini hissedecek ve aynı zamanda doktorların tavsiye ettiği şekilde düz bir ayakkabı yerinde platform topuk ürün giyecek postür ve bel sağlığınızı koruyacaktır. Boy uzatan spor ayakkabılarımız aynı zamanda sporda kullanmak için ideal olup spor esnasında performansınızı arttırmanıza yardımcı olur... Boy uzatan spor ayakkabılarımızı hem günlük hem de spor esnasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Nasıl Boy Uzatıyor

Özel olarak üretilmekte olan boy uzatan spor ayakkabılar üretim aşamasındayken özel kalıplarımızda üretilmektedir bu özel üretim sayesinde boy uzatan ayakkabı ve boy uzatan spor ayakkabılarımızın arka kısmı 1.7 Cm. Daha yüksek çekilmektedir. Bu fark sayesinde ürünlerimiz boy uzatan spor ayakkabı özelliği kazanmaktadır.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Dışarıdan Belli Olur mu?

Üretmiş olduğumuz ürünler dışarıdan belli olmaz çünkü ürünün içerisine yerleştirilen gizli topuk için arka kısmının uzunluğu sadece 1.7 Cm'dir bu fark boy uzatan spor ayakkabınızın dışarından normal bir ayakkabı gibi görünmesini sağlamaktadır. Boy uzatan ayakkabılarımız dışarıdan fark edilmez aynı zamanda şıklığınızı tamamlarken boyunuzuda tam istediğiniz gibi yapar.

Boy Uzatan Spor Ayakkabı Teslim Ve Garantisi

Üretimini yapmış olduğumuz ürünler tamamiyle el yapımı olup 1. sınıf malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Ürünlerimizin imalatı için belirli bir zamana ihtiyacı vardır buda ortalama 5 ila 10 iş günü arasındadır, bu süreçte imalatı biten boy uzatan ayakkabılar tarafınıza kargolanmaktadır. Aynı zamanda boy uzatan spor ayakkabılarımız 1 yıl garantimiz altındadır.

Yorum Ekle