Boy Uzatan Ayakkabı Havale indirimi

Boy Uzatan Ayakkabı Havale indirimi

Boy uzatan ayakkabı satışlarımızda kullandığımız ödeme metodları iki seçenektir kredi kartıyla ödeme ya da havaleyle ödemedir. Ürünlerimize sahip olabilmek için bu iki ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Boy uzatan ayakkabı satışında eğer havele indirimini kullanacaksanız %5 indirim mevcuttur. Havale-Eft ödemelerinde kurumsal olarak anlaşmamız olan garanti bankası aracılığıyla kabul etmekteyiz. Sizde birbirinden güzel boy uzatan ayakkabılarımızdan satın almak için bu iki yöntemi kullanabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurt Dışı Satışları

Üretmiş olduğumuz ürünleri dünyanın her yerine göndermekteyiz, sizde yurtdışında yaşıyor ve boy uzatan ayakkabılarımıza sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sipariş formunu doldurmak. Yurtdışından yapılacak ödemeleri wester union aracılığıya kabul etmekteyiz. Wester Unionla ödemenizin ardından firma tarafınıdan size bir dekont verilmektedir, boy uzatan ayakkabı imalatınıza başlanması için siparişinizin ardından tarafımıza size verilen belgeyi göndermeniz yeterlidir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Sevkiyatı

Yurtdışından sipariş etmiş olduğunuz ürünleri kurumsal anlaşmamız olan PTT. Kargo aracılığıyla göndermekteyiz. Yurtdışından verilecek siparişler tamamen adınıza üretilmekte olup ortalama teslimat süresi imalat süresinide dahil edersek ortalama 30 gündür, bu zaman dilimi arasında boy uzatan ayakkabılarınız üretilir ve tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir.

Boy Uzatan Ayakkabı Yurtdışı Kargo Bedeli

Ürülerimizin yurtdışına sevkiyatı ekstra olarak ücretlendirilmektedir. Yurtdışına gönderilerimiz 110 TL. Kargo bedeli + Ürün bedeli olarak hesaplanmaktadır. Tarafınıza gönderilen ürünler PTT. kargo güvencesiyle kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişimi

Üretmiş olduğumuz ürünler firmamızca değişim garantisindedir, satın almış olduğunuz ürünleri ayağınıza uymadıysa ya da herhangi bir problemden ötürü değiştirmek isterseniz yapmanız gerekenler boy uzatan ayakkabıyı tarafımıza göndermeniz ve değişim nedenini belirtmenizdir ilgili departmanımız ivedi bir şekilde tarafınıza dönüş sağlayacak ve boy uzatan ayakkabınızın değişimini sağlayacaktır.

Yorum Ekle