Boy Uzatan Ayakkabı Taban Materyali

Boy Uzatan Ayakkabı Taban Materyali

Üretmiş olduğumuz boy uzatan ayakkabılarımız en kaliteli malzeme kullanılarak imal edilmete olup, boy uzatan ayakkabıların yüzey kısmı 1. Sınıf deri iç kısmında 1. Sınıf deri kullanılarak imal edilmektedir. Ürünlerimizin boy uzatma özelliğinin yanı sıra iç dış deriden imal edilmektedir. İç dış deri kullanılarak üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılar bu sayede emsallerine göre hem çok daha fazla dayanıklı hemde ayak sağlığınızı korumakta olup ayaklarınızda oluşabilecek parazitleri ve koku gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır. Ürünlerimiz aynı zamanda 1. Sının taban kullanılarak üretilmektedir. Boy uzatan ayakkabılarımızın taban kısmında klasik modellerde örneğin; Damatlık modellerde kösele kullanılarak imal edilmektedir. Kösele ayakkabı üretiminde en kaliteli taban olarak kabul edilmekte olup köseleden imal edilen boy uzatan ayakkabılar kalıplarını çok daha uzun süre muhafaza edip, şeklini kaybetmemektedir. Ülkemizde genel bir yanılsama mevcuttur kösele ayakkabı yağmurlu havalarda giyilmez diye bu tamamen yanlıştır, günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kösele üretim teknolojiside değişmiş ve ilerlemiştir. Üretilen kösele tabanların yüzey kısmı yani yerle temas eden kısmı özel bir maddeyle kaplanarak su geçirmez özelliği kazanmaktadır, bu sayede yağmurlu havalarda da boy uzatan ayakkabınızı giyebilir şıklığınıza şıklık katabilir aynı zamanda boyunuzu tam istediğiniz gibi yapabilir bu sayede özgüveninizi yükseltebilirsiniz, yapılan bilimsel araştırmalarda insanın özgüveninin boyuyla doğru orantılı olduğu kanıtlanmıştır, boy uzatan ayakkabılarımız bu boy uzatma özelliğiylede psikolojinize katkıda bulunmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Kösele Bakımı

Kullanacağınız ürünlerin taban bakımı için genel anlamda yapılacak maalesef çok bir şey yoktur bu yüzden tercih edeceğiniz ayakkabıların bu bağlamda kaliteli olması çok önemlidir. Örnek verecek olursak piyasada satılan ucuz fiyatlara satılan ayakkabıların ömrünü uzatmak için yapabileceğiniz bir şey olmamasından mütevellit kısa sürede taban kısmı eriyecek ve kullanılmaz hale gelecektir. Firmamızca üretilmekte olan boy uzatan ayakkabıların taban kısmının kösele olmasından dolayı son derece dayanıklı ve taban bakımının yapılamamasından ötürü dahi yapı itibariyle dayanıklı bir materyal olduğundan uzun süreler erime ve parçalanma gibi problemler yapmayacağından kullanım açısından diğer ucuz ürünlere göre avantaj sağlamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Taban Değişimi

Ürünlerimiz uzun yıllar yıpranmayacak kaliteli malzemeden üretilmektedir. Fakat her malzeme gibi zamanla eskiyecek olması doğal bir süreçtir bu yüzden uzun yıllar kullandığınız boy uzatan ayakkabılarınızın kösele tabanında olası problemler meydana gelirse bir lostra salonunda taban kısmını değiştirebilirsiniz, ürünün boy uzatan ayakkabı olması tabanının değiştirilemeyeceği anlamına gelmemektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Kapsamı

Firmamızca üretilip satılmakta olan boy uzatan ayakkabılar 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Boy Uzatan Ayakkabılar Kaç Günde Teslim Edilir.

Ürünlerimiz 10 iş gününde teslim edilmektedir.

Yorum Ekle