Boy Uzatan Ayakkabı Yürüyüşü Etiler mi?

Boy Uzatan Ayakkabı Yürüyüşü Etiler mi?

Boy uzatan ayakkabılarımız özel olarak teknolojisini kendimiz geliştirdiğimiz kalıplarda ayak anatomisine göre üretilmektedir, aynı zamanda doktor ve ayak uzmanları tarafından önerilen üründür. Erkek ve Kadın anatomisine göre düz ayakkabılar anatomik olarak uygun değildir bu durumda kullanılan düz ayakkabılar maalesef ki sağlık problemlerine yol açmaktadır. Boy Uzatan Ayakkabılarımız topuk destekli olduğu için düz ayakkabı giydiğinizde oluşabilecek sağlık problemlerin önüne geçmektedir. Kullanacağınız Boy Uzatan Ayakkabılar hem psikolojik hemde fizyolojik olarak sağlığınızı koruyacaktır. Psikolojik olarak uzun boya sahip olmak özgüveninizle tamamen doğru orantılıdır. Boy uzatan ayakkabı kullananan müşterilerimizden aldığımız bildirimler bu bağlamda pozitif yöndedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Faydaları

Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılarımız boy uzatma özelliğinin yanı sıra ortapedik ürünler olup yürüyüş esnasında belinize destekte bulunduğundan vücut yükünüzü eşit oranda dağıtmakta ve çeşitli fiziksel ağrılarınızdan kurtulmanız ve ya oluşabilecek bu tarz sağlık problemlerinin önüne geçmektedir. Ürünlerimiz son derece sağlıklı ve doktor tavsiyesile üretilmektedir. Sizde hem boyunuzu 9 Cm.'e kadar uzatıp aynı zamanda sağlığınızı korumak için vakit kaybetmeden boy uzatan ayakkabılarımızdan sipariş edip hayatın keyfini çıkartabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Ayak Kokusu ve Mantarı

Ayakkabı bir insan sağlığı için en önemli etkenlerden biridir eğer giydiğiniz ayakkabı kalitesi ve ayak sağlığı için uygun üretilmediyse bir çok tedavisi olmayan ya da çok zor olan sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz, örnek verecek olursak ayak mantarı çok ciddi sağlık problemlerinden bir tanesidir ayak mantarı sürekli kaşıntı ve istenmeyen nahoş kokuların oluşmasını sağlayan ve tedavisi neredeyse imkansız bir rahatsızlıktır. Ayak mantarının başlıca sebebi deri olmayan ürünlerin kullanılmasıdır. Gün boyu ayaklarınız ayakkabının içinde kalmalı ve suni ya kalitesiz deri ürünler ayağınızda yoğun tempodan oluşan nemi içeride tutmaktadır bu nedenle zamanla bu nem ayağınızda mantar problemine yol açar ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılar 1. sınıf deriden imal edildiği için nefes alabilen yapıdadır ve ayağınızda günlük tempoda oluşan nemin kurumasında ekilidir ve sağlığınızı korumaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Psikolojik Destek

Uzun boylu insanların özgüveninin daha yüksek olduğu bilimsel araştırmalarca kanıtlanmıştır bundan dolayı boy uzatan ayakkabılarımız özgüveninizi yükseltecek olup size psikolojik destek sağlamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Diğer Özellikleri

Ürünlerimiz 1. sınıf deriden imal edilmekte olup tamamen el yapımıdır aynı zamanda boyunuzu tam istediğiniz gibi yapmaktadır. Boy uzatan ayakkabılarımızdan sipariş edip hem kaliteli bir ayakkabı giymenin hem de uzun bir boya sahip olmanın keyfini çıkartabilirsiniz

Yorum Ekle