Boy Uzatan Ayakkabı Yeni Sezon Siyah Kışlık

  • Ürün Kodu: H112
  • Stok Durumu: 7 ila 10 iş gününde teslim
399,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: bot, siyah bot, boy uzatan bot, boy uzatan ayakkabı siyah kış, kışlık bot

Türkiye' nin en kaliteli boy uzatan ayakkabı üreticisi olan firmamız tarafından özel olarak üretilmekte olan boy uzatan ayakkabı modelimizin dış yapımında 1. Sınıf su geçirmez miflon iç yapımında 1. Sınıf deri tabanında yağışlı havalarda kaymaması için kauçuk kullanılmıştır. Üretimini yaptıgımız boy uzatan ayakkabıların tamamı 1. Sınıf malzeme kullanılarak üretilmekte olup uzun yıllar kullanılması için son derece dayanıklı üretilmektedir. Boy uzatan ayakkabı tercih ederken normalde kaç numara ayakkabı kullanıyorsanız o numarayı sipariş vermeniz yeterlidir zira tüketicilerimiz kimi zaman gizli topuk boy uzatan ayakkabıyı daraltıyor mu çelişkisine düşebilmektedirler gizli topuk ayakkabıyı bir miktar küçültür lakin 30 yılı aşkın deneyime sahip ustalarımız bu kafa karışıklığını gidermek adına ürünlerin matematiğini ona göre daralma payınıda hesaplamaktadırlar bundan mütevellit normalde kaç numara giyiyorsanız o numarayı sipariş etmeniz yeterlidir.

Boy Uzatam Ayakkabı Siyah Kışlık Model Su Geçirir mi?

Ürünlerimiz özel waterprof teknolojisi kullanılarak üretilmektedir boy uzatan ayakkabılarımızın kışlık modelleri su geçirmemek üzere tasarlanmış olup kış mevsimini sıcacık geçirmenizi sağlayacaktır.

Boy Uzatan Ayakkabı Topuk Seçimi

Boy uzatan ayakkabılarımız 5, 7 Cm. Olarak üretilemekte olup imalatçı olarak önerimiz 7 cm.' dir. Gün boyu boy uzatan ayakkabıları kullanacaksanız 7 cm. Boy uzatan ayakkabılarımızı tercih edebilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Değişim

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerimizin ayağınıza olmaması durumunda değişimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Boy uzatan ayakkabı satın alacağınız zaman sipariş edeceğiniz numara normalde kaç numara giyiyorsanız o numarayı sipariş edebilirsiniz. Ayağınıza olmadıgı durumlarda ürünü tarafımıza gönderip değişimini yapabilirsiniz.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti Süresi

Ürettiğimiz boy uzatan ayakkabılar 1 yıl üretim hatalarına karşı garantimiz altındadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi