Rugan Model Damat Ayakkabı Modeli

  • Ürün Kodu: T2291
  • Stok Durumu: 7-10 gün içinde teslim
419,00TL

Mevcut Seçenekler:

Firmamız tarafından imal edilmekte olan boy uzatan ayakkabı damatlık model ürünümüzü dış yapımında 1. Sınıf Hakiki Rugan ve Deri iç yapımında 1. sınıf Hakiki deri taban kısmı köseleden imal edilmiş olup tercihinize göre boyunuzu 5,7 ve 9 Cm. içten gizli topuk sayesinde uzatabilmektedir. Firmamızca üretilmiş olan boy uzatan ayakkabılarımızın tamamı el yapımıdır el yapımı ürünler fabrikasyon ürünlere nazaran son derece dayanıklı ve üretim hataları minimumdur zira ustalarımız her aşamayı kontrol altında tutmaktadır. Ürünlerimiz el yapımı olmasından dolayı belirli bir imalat ve teslim süresi mevcuttur bu süre 10 iş günüdür bu zaman dilimi içerisinde tamamen adınıza üretilen boy uzatan ayakkabılar teslim edilmek üzere kargoya verilmektedir. Bu sürecin haricinde sipariş kabul edilememektedir.

Boy Uzatan Ayakkabı Üretim

Boy uzatan ayakkabılarımız imal edilirken kullandığımız malzemelerin tamamı 1. Sınıftır dış yapımında Hakiki deri, iç yapımında hakiki deri taban kısmı köseleden içten gizli topuk kısmı son derece dayanıklı bir materyal olan eva' dan imal edilmektedir... Üretim yapan bir çok firma ayakkabı içerisinde suni deri ya da keçi derisi kullanmaktadır bu kullanılan malzemeler kullanımlarda ayak kokusu yapmaktadır firmamız boy uzatan ayakkabı üretiminde 1. sınıf hakiki deri kullanmaktadır, bu durumdan mütevellit ürünlerimiz uzun süreli kullanımlarda asla koku yapmamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Garanti

Satın almış olduğunuz ürünler 1 yıl firmamızın garantisi altındadır boy uzatan ayakkabılarımızı teslim aldığınız günden itibaren garanti süresi başlamaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Numara Seçimi

Günlük hayatta kaç numara ayakkabı kullanıyorsanız o numarayı sipariş edebilirsiniz kullanıcıların bir durumdan ötürü kafası karışmaktadır. bu soru boy uzatan ayakkabıyı içten topuk küçültür mü? Hayır ustalar boy uzatan ayakkabıyı imal ederken bu farkı göz önünde bulundurup ona göre imalat yapmaktadır.

Boy Uzatan Ayakkabı Teslim

Firmamızca üretilmekte olan boy uzatan ayakkabılarımızın tamamı el yapımı olduğundan imalat süresi dahil teslimi 10 iş günüdür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi