Rugan Ayakkabı Bakımı Nasıl Yapılır?

Rugan Ayakkabının temizliğine geçmeden önce Rugan Ayakkabı nedir? bunu bilmemiz lazım

Rugan Ayakkabı Nedir?

Rugan ayakkabi: deri çeşitli kimyasal işlemlerden geçirilerek ve kat kat cilalanarak elde edilen bir materyaldir ve darbelere dayanıksız nazik bir maddedir. Rugan Ayakkabının darbelerden korunması gerekir...

Rugan ayakkabı bakımı nasıl yapılır?

Rugan ayakkabı bakımı diğer ayakkabılara göre, çok daha kolaydır... Ayakkabınızı nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Eğer çıkmayan su lekeri varsa; limonlu suyla silmeniz kafi gelecektir.

Rugan Ayakkabıda Çatlaklar Nasıl Önlenir

Rugan ayakkabılarınızı mümkün olduğu kadar nem olmayan ortamlarda saklamanız ve ayrıca haftalık olarak vazelin uygulayarak çatlamalardan ve kırılmalardan koruyabilirsiniz.

Rugab Ayakakbıda Çatlamalar Nasıl Giderilir?

Ayakkabı üzerinde çatlakları gidermek için su buharında bir kaç dakika buhar terapisi uygulandıktan sonra, hint yağı sürülerek çatlaklar giderilebilir.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
rating

El Yapımı Ayakkabı Özel Üretim Hakiki Deri Bo...

ES92

430,92TL

Ex Tax: 399,00TL

El Yapımı Ayakkabı Özel Üretim NubukÜretiminde hiç bir fabrikasyon usül kullanılmayan boy uzatan nubuk ayakkabımızın dış yapımında 1. Sınıf ipek nubuk kullanılmıştır.El Yapımı Ayakkabı Boy Uzatan Nubuk Model İç İmalat MazlemesiTamamen el yapımı olarak üretilmiş nubuk boy uzatan ayakkabımızın iç yapm..

rating

Lacivert Boy Uzatan Ayakkabı Damat Ayakkabısı

L90

463,32TL

Ex Tax: 429,00TL

Firmamız tarafından üretilen tüm boy uzatan ayakkabılar 30 yılı aşkın deneyime sahip ustalarımızda tamamen el yapımı olarak üretilmekte olup tamamen el yapımı olup 1. yapımında 1. sınıf malzeme kullanılmıştır. Boy uzatan ayakkabılarımız güncel model ve şıklığıyla göz kamaştıran en özel kesimlere sah..

rating

Rugan Damat Ayakkabisi Boy Uzatan Ayakkabı

1102

395,28TL

Ex Tax: 366,00TL

Toplam Yükseklik5 veya 7 Cm.Dış MalzemeRugan Deriİç MalzemeHakiki DeriTaban MalzemesiHakiki Eva ÖzelliğiEl YapımıKullanımDamatlık Ayakkabısı, Klasik ModelRenkSiyah ParlakSitilSpor Klasik, CasualSezonMevsimlikFonksiyonuBoy Uzatan Ayakkabı Rugan ModelKullanımErkekAğırlık 810 gram toplamSiyah..

rating

Rugan Klasik Boy Uzatan Ayakkabı

62

444,96TL

Ex Tax: 412,00TL

Toplam Yükseklik5 veya 7 Cm.Dış MalzemeRugan Deriİç MalzemeHakiki DeriTaban MalzemesiHakiki Eva ÖzelliğEl YapımıKullanımHer tür kumaş altına giyilebilirRenkSiyah ParlakSitilSpor Klasik, CasualSezonMevsimlikFonksiyonuBoy Uzatan Ayakkabı Oxford ModelKullanımErkekAğırlık 810 gram toplamRugan ..

Baskılı Deri Gizli Topuk Ayakkabı

E02291

344,52TL

Ex Tax: 319,00TL

Gizli Topuk Ayakkabı Baskılı Model? Gizli Topuk Boy Uzatan Ayakkabımızın 1. sınıf derisi imalattan önce özel bir işleme tabi tutularak baskılı deri haline getirilir. Bu sayede hem şıklığınız hemde boyunuz tam istediğiniz gibi olur. Boy Uzatan Ayakkabı Baskılı Model İade ve Değişimi Nasıl? Beğenme..

Baskılı Deri Rugan Erkek Gizli Topuk Ayakkabı

E05093

355,32TL

Ex Tax: 329,00TL

Toplam Yükseklik7 Cm. veya 9 Cm.Dış Malzemeruganİç MalzemeHakiki deriTaban MalzemesiHakiki KöseleÖzelliğiEl YapımıKullanımDamatlık, İş, Gündelik HayatRenkparlak siyah ruganStyleBoy Uzatan AyakkabıSezonMevsimlikFonksiyonuBoy Uzatan AyakkabıKullanımErkekAğırlık815 gramGizli Topuk Damat Ayakkabısı Bask..

Gizli Topuk Damat Ayakkabısı Baskılı Model

E132

430,92TL

Ex Tax: 399,00TL

Gizli Topuk Damat Ayakkabı ModelleriÖzel günlerde fotoğraflarda kısa çıkma derdine son veren gizli topuk damat ayakkabı modellerini üreten firmamız 2013 yılından beri damat adaylarının en güzel günlerinde yanında.Gizli Topuk Damat Ayakkabı Modelleri Düğün Esnasında Rahatsızlık verir mi?Damat ayakkab..

Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Damat Rugan Model

dm11

409,32TL

Ex Tax: 379,00TL

Toplam Yükseklik7 Cm. veya 9 Cm.Dış MalzemeRugan Deriİç MalzemeHakiki DeriTaban MalzemesiHakiki KöseleÖzelliğHand Made KullanımDamatlık, İş,RenkSiyah ParlakStyleBoy Uzatan AyakkabıSezonİlkbahar, yazFonksiyonuBoy Uzatan Ayakkabı DamatKullanımErkekAğırlık450 gramBoy Uzatan Ayakkabı El Yapımı mıdı..

Rugan Özel Baskılı Ayakkabı Damatlık Ayakkab...

E221

322,92TL

Ex Tax: 299,00TL

..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)